Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich


28-10-2014

V Forum Rozwoju Mazowsza przed nami - zarejestruj się już dziś!

Tegoroczna edycja  zgromadzi 80 wystawców. W ramach przedsięwzięcia, oprócz części wystawienniczej w programie zaplanowano także całodzienne wystąpienia na dwóch scenach. Przygotowano łącznie 23 sesje tematyczne. Chcemy wspólnie z Państwem dokonać przeglądu doświadczeń, z ostatnich lat zarządzania i wdrażania Funduszy Europejskich, z drugiej zaś przedstawić zebranym aktualne informacje na temat dostępnych jeszcze dotacji i stanu przygotowania do konkursów z nowej puli środków na lata 2014-2020.

Skupimy się na rozwoju MŚP, zwiększeniu transferu środków na sektor B+R, a samorządom pokażemy - jak przy wsparciu funduszy mogą tworzyć otoczenie przyjazne dla biznesu, czy jak efektywnie przyciągać inwestorów.  Porozmawiamy o środkach na dalszy rozwój kapitału ludzkiego, także i o inicjatywach wspierających naszą mobilność na rynku zawodowym, o społecznej odpowiedzialności biznesu i dostępnych środkach na założenie działalności gospodarczej.

Jeśli chcecie zdobyć informacje o dostępności i zdobycia unijnych  środków i jednocześnie skorzystać z doświadczeń obecnych tam beneficjentów to zapraszamy do rejestracji już dziś! Więcej o wydarzeniu, prelegentach i wystawcach na www.Vforum.growupstartup.com Link prowadzi do serwisu zewnętrznego 


Stadion  Narodowy, Aleja Księcia J. Poniatowskiego 1, Warszawa , 4-5 listopada 2014 r.

 

 

zdjęcie przedstawia logo i baner V Forum Rozwoju Mazowza

 

Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej 2008-2019

NSS Unia Europejska