Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich


15-01-2015

Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorczych w Legnicy

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Legnicy zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne dla przedsiębiorczych, które odbędzie się 29 stycznia 2015 r. Spotkanie adresowane jest do osób zainteresowanych pozyskiwaniem środków z Unii Europejskiej, a w szczególności planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej lub rozwój prowadzonej firmy.

Celem spotkania jest przedstawienie informacji o aktualnych i przyszłych możliwościach pozyskania środków finansowych z Funduszy Europejskich przez przedsiębiorców oraz osoby, które planują założyć własną firmę. Uczestnicy zostaną wprowadzeni w tematykę Funduszy Europejskich, a także dowiedzą się o zakresie bezpłatnych usług, jakie oferują Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich. Omówione zostaną realizowane projekty, z których można pozyskać środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej, a także zasady wsparcia na rozwój i inwestycje firmy w ramach Inicjatywy JEREMIE.

Przedstawione będą również możliwości finansowania przedsiębiorczości w ramach Regionalnego Programu dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020. Dodatkowo, przedstawiciel Zakładu Ubezpieczeń Społecznych opowie o podstawowych obowiązkach płatnika składek.

Zgłoszenia udziału w spotkaniu przyjmowane są do 27 stycznia 2015 r.
drogą mailową – pife.legnica@dolnyslask.pl, telefonicznie pod numerem (76) 723 54 80 lub bezpośrednio w siedzibie Punktu (ul. Rycerska 24). Prosimy o podawanie w zgłoszeniu imienia i nazwiska. Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Spotkanie odbędzie się 29 stycznia 2015 r. (czwartek) w godz. 10.00-13.30 w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Legnicy: budynek Letia Business Center, ul. Rycerska 24 (wejście również od ul. Murarskiej 3) – w sali 09 w skrzydle A1, na I piętrze.

Budynek i sala dostosowane są do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową.

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Na miejscu udostępnione zostaną bezpłatne materiały informacyjne.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju 2008-2019

NSS Unia Europejska