Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich


15-12-2014

"Środa z Funduszami dla jednostek samorządu terytorialnego" - spotkania informacyjne na Mazowszu

Na czwarte spotkanie, które odbędzie się 7 stycznia 2015 r., zapraszamy Jednostki Samorządu Terytorialnego, podczas którego przedstawimy informacje o Funduszach Europejskich na lata 2014-2020.

Spotkania mają charakter ogólny do czasu zatwierdzenia dokumentów programowych i odbywają się cyklicznie od października 2014 roku do marca 2015 roku, w każdą pierwszą środę miesiąca w godzinach 12.00-15.15, w 6 największych mazowieckich miastach: Warszawie, Ciechanowie, Radomiu, Siedlcach, Płocku i Ostrołęce. Podobne spotkania odbędą się również w innych województwach. Czwarte spotkanie nosi tytuł:

„Środa z Funduszami dla Jednostek Samorządu Terytorialnego”,
 termin spotkania : 7 stycznia 2015 r. w godz. 12.00-15.15.

Podczas spotkań zostaną omówione ogólne zagadnienia związane z:

  • podstawowymi założeniami Funduszy Europejskich 2014-2020;
  • zasadami wsparcia jednostek samorządu terytorialnego;
  • możliwościami otrzymania dofinansowania na infrastrukturę społeczną i usługi socjalne oraz na działania w obszarze środowiska i ekologii;
  • możliwościami otrzymania dofinansowania na: projekty transportowe, działania związane z ICT, termomodernizację i rewitalizację;
  • źródłami informacji o Funduszach Europejskich.
     
    Po zakończeniu zapraszamy na indywidualne konsultacje ze specjalistami ds. Funduszy Europejskich mazowieckich sieci Punktów Informacyjnych.

Rekrutacja prowadzona będzie osobno dla każdej z ww. lokalizacji. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniach prosimy o przesłanie drogą elektroniczną formularza dostępnego na stronie internetowej  Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych www.mazowia.eu Link prowadzi do serwisu zewnętrznego od 15 grudnia 2014 r. do 5 stycznia 2015 r. na odpowiedni adres e-mailowy:

Więcej o funduszach unijnych na www.mazowia.eu Link prowadzi do serwisu zewnętrznego 

 

 

 

Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej 2008-2019

NSS Unia Europejska