Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich

 

UWAGA: Uprzejmie informujemy, że od stycznia 2015 r. informacje dotyczące Funduszy Europejskich na lata 2014-2020 znajdziesz na stronie www.FunduszeEuropejskie.gov.pl.

 

19-01-2015

Portal Funduszy Europejskich w nowej odsłonie

Chcąc sprostać wyzwaniom, jakie wiążą się z realizacją przyszłych projektów dofinansowanych ze środków unijnych w latach 2014-2020, Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju przygotowało nową odsłonę serwisów internetowych Funduszy Europejskich. Portal, dostępny pod adresem www.FunduszeEuropejskie.gov.pl, oraz serwisy krajowych programów zyskały odświeżoną, atrakcyjniejszą dla użytkowników szatę graficzną, ale co najważniejsze – będą bardziej intuicyjne w obsłudze. Mamy nadzieję, że architektura informacji nowych serwisów ułatwi Internautom nawigację, a przede wszystkim umożliwi szybkie dotarcie do wybranych informacji związanych z Funduszami Europejskimi.

więcej
07-10-2014

Październikowe Mobilne Punkty Informacyjne prowadzone przez Lokalny Punkt Informacyjny we Włocławku

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych (MPI) zaprasza na bezpłatne konsultacje w zakresie możliwości uzyskania wsparcia ze środków unijnych.

więcej
12-08-2014

Konsultacje projektu Strategii komunikacji polityki spójności na lata 2014-2020

Na przełomie kwietnia i maja 2014 r. Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju zbierało opinie na temat projektu „Strategii komunikacji polityki spójności na lata 2014-2020”.

więcej
03-07-2014

Regionalny Program Województwa Śląskiego w biuletynowym skrócie

Polecamy Państwa uwadze pierwszy w tym roku numer biuletynu Regionalnego Programu Województwa Śląskiego pt. „Silesia Region”. To doskonałe źródło wiedzy na temat prac prowadzących do przyjęcia Regionalnego Programu Województwa Śląskiego 2014-2020. 

więcej
08-10-2013
Technologie jutra już teraz w Polsce

Technologie jutra już teraz w Polsce

W sobotę, 5 października 2013 r., goście odwiedzający biały namiot sferyczny rozstawiony na warszawskiej Agrykoli, mieli szansę odbyć... nietypową podróż do przyszłości. Kalejdoskop Innowacji, bo tak nazywało się wydarzenie zorganizowane przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, przyciągnęło ponad pół tysiąca widzów, którzy mieli okazję zobaczyć innowacyjne projekty dofinansowane z Programu Innowacyjna Gospodarka.

więcej


Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju 2008-2019

NSS Unia Europejska