Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich

 

UWAGA: Uprzejmie informujemy, że od stycznia 2015 r. informacje dotyczące Funduszy Europejskich na lata 2014-2020 znajdziesz na stronie www.FunduszeEuropejskie.gov.pl.

 

strona:12...2idź do:  
15-01-2015

Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorczych w Legnicy

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Legnicy zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne dla przedsiębiorczych, które odbędzie się 29 stycznia 2015 r. Spotkanie adresowane jest do osób zainteresowanych pozyskiwaniem środków z Unii Europejskiej, a w szczególności planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej lub rozwój prowadzonej firmy.

więcej
31-12-2014

Mobilne Punkty Informacyjne w Ząbkowicach Śląskich i Świdnicy

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Wałbrzychu zaprasza na bezpłatne konsultacje indywidualne w zakresie możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej. W ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych pracownicy Punktu będą pełnić dyżury w Świdnicy i Ząbkowicach Śląskich.

więcej
08-12-2014

Wsparcie na rozpoczęcie i rozwój firmy - spotkanie informacyjne w Wałbrzychu

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Wałbrzychu zaprasza na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 17 grudnia 2014 r. Tematem spotkania będą możliwości dofinansowania z Funduszy Europejskich, aktualnie dostępne dla dolnośląskich przedsiębiorców z sektora MŚP oraz dla osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej, a także założenia dotyczące funduszy w latach 2014-2020.

więcej
24-11-2014

„Unijna środa dla przedsiębiorczych” - spotkanie informacyjne w Legnicy

Lokalny  Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Legnicy  zaprasza 3 grudnia 2014 r. na spotkanie informacyjne „Unijna środa dla przedsiębiorczych”. Celem spotkania jest zaprezentowanie aktualnych i przyszłych możliwości wsparcia środkami z Unii Europejskiej osób, które chcą rozpocząć lub rozwinąć działalność gospodarczą.

więcej
14-11-2014

O wsparciu dla przedsiębiorczych: spotkanie informacyjne w Wałbrzychu

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Wałbrzychu zaprasza na spotkanie informacyjne pod hasłem „Unijna środa dla przedsiębiorczych - wsparcie na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej”, które odbędzie się 26 listopada 2014 r. w Wałbrzychu. Tematem spotkania będą możliwości dofinansowania z Funduszy Europejskich, aktualnie dostępne dla osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz dolnośląskich przedsiębiorców z sektora MŚP, a także założenia wsparcia w nowej perspektywie finansowej.

więcej
12-11-2014

Główny Punkt Informacyjny we Wrocławiu zaprasza na Mobilne Punkty Informacyjne

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Wrocławiu zaprasza do udziału w bezpłatnych konsultacjach organizowanych na terenie Wrocławia. 19 i 20 listopada 2014 r. specjaliści Punktu będą pełnić dyżury w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych.

więcej
21-10-2014

Mobilny Punkt Informacyjny w Kłodzku

31 października 2014 r. w siedzibie Urzędu Miasta w Kłodzku będzie można skorzystać z bezpłatnej informacji na temat pozyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej. Do udziału w konsultacjach w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego zaprasza Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE) w Wałbrzychu.

więcej
20-10-2014

"Unijny czwartek dla przedsiębiorczych … jednostek samorządu terytorialnego": spotkanie informacyjne w Jeleniej Górze

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne pt. "Unijny czwartek dla przedsiębiorczych… jednostek samorządu terytorialnego". Spotkanie odbędzie się 30 października 2014 r. w Jeleniej Górze.

więcej
17-10-2014

"Unijna Środa" w Wałbrzychu - spotkanie na temat wsparcia dla organizacji pozarządowych

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Wałbrzychu zaprasza na spotkanie informacyjne pod hasłem "Unijna środa dla przedsiębiorczych - wsparcie dla organizacji pozarządowych w ramach Funduszy Europejskich na lata 2014-2020". Spotkanie odbędzie się 29 października 2014 r. w Wałbrzychu.

więcej
08-10-2014

Spotkanie informacyjne "Unijny czwartek dla przedsiębiorczych" w Lubinie

Lokalny  Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Legnicy zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne pt. „Unijny czwartek dla przedsiębiorczych”, które odbędzie się 16 października 2014 r. w Lubinie. Celem spotkania jest zaprezentowanie aktualnych i przyszłych możliwości otrzymania wsparcia finansowego z Unii Europejskiej przez przedsiębiorców.

więcej
03-10-2014

Mobilny Punkt Informacyjny w Karpaczu

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza do skorzystania z bezpłatnych konsultacji na temat wsparcia ze środków  Unii Europejskiej. Pracownicy Punktu  będą pełnić dyżur w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego  organizowanego 10 października 2014 r. w Karpaczu.

więcej
02-10-2014

Mobilny Punkt Informacyjny w Świdnicy

10 października 2014 r. w siedzibie Urzędu Miejskiego w Świdnicy będzie można skorzystać z bezpłatnej informacji na temat możliwości  pozyskania wsparcia ze środków unijnych. Dyżur w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego pełnić będzie specjalista Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Wałbrzychu.

więcej
29-09-2014

Spotkanie informacyjne dla jednostek samorządu terytorialnego z Subregionu Wrocławskiego

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Wrocławiu zaprasza przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego z Subregionu Wrocławskiego na spotkanie informacyjne „Fundusze Europejskie na lata 2014 - 2020 szansą na rozwój dolnośląskich jednostek samorządu terytorialnego”.

więcej
16-09-2014

„Unijny czwartek dla przedsiębiorczych” - spotkanie informacyjne w Legnicy

Lokalny  Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Legnicy zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne pn. „Unijny czwartek dla przedsiębiorczych”, które odbędzie się 25 września 2014 r. Celem spotkania jest zaprezentowanie aktualnych i przyszłych założeń w zakresie wsparcia przedsiębiorców z Funduszy Europejskich.

więcej
10-09-2014

Unijny czwartek dla przedsiębiorczych - spotkanie informacyjne w Jeleniej Górze

Lokalny  Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne pt. „Unijny czwartek dla przedsiębiorczych”, które odbędzie się 25 września 2014 r. Na spotkaniu zostaną przedstawione aktualne możliwości pozyskania dofinansowania na rozwój działalności gospodarczej, a także założenia wsparcia przedsiębiorców w nowej perspektywie finansowej.

więcej
strona:12...2idź do:  


Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju 2008-2019

NSS Unia Europejska