Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich

Zobacz także:


14-05-2015

Cross-media

 

Europa to My. Ogólnopolski Dzień Funduszy Europejskich

Projekt „Europa to My” wykorzystuje szeroki wachlarz środków medialnego przekazu. Jego głównym elementem jest konkurs pod roboczą nazwą „Pokaż, jak Fundusze Europejskie zmieniły Twoje życie”. Został on ogłoszony w maju 2013 r. i mógł wziąć w nim udział każdy, kto bezpośrednio lub pośrednio skorzystał z unijnego wsparcia. Do nadsyłania zgłoszeń na antenie TVP i Radia ZET zachęcali ambasadorzy projektu (gwiazdy Radia ZET oraz członkowie znanych zespołów muzycznych). Dziesięć najlepszych projektów (historii) zgłoszonych do konkursu zaprezentowano w felietonach emitowanych w TVP 1 oraz w Radiu ZET. W kolejnym etapie projektu w okresie od czerwca do lipca Internauci mogli głosować na najciekawszy spośród nich.

Podsumowaniem projektu jest Ogólnopolski Dzień Funduszy Europejskich, który odbędzie się 31 sierpnia 2013 r. w miejscowości, w której zrealizowano projekt wybrany przez Internautów. Imprezę poprowadzą znani i lubiani przez słuchaczy reporterzy Radia ZET. Dodatkową atrakcją tego dnia będzie koncert gwiazd polskiej sceny muzycznej – ambasadorów projektu.  Impreza transmitowana będzie w TVP 1 oraz na antenie Radia ZET.

Okres realizacji projektu: kwiecień-sierpień 2013 r.

 

 

 

 

Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej 2008-2019

NSS Unia Europejska