Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich


19-01-2015

Spotkanie informacyjne dotyczące rozliczania projektów realizowanych ze środków Małopolskiego Programu Regionalnego

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Krakowie już po raz ostatni zaprasza na spotkanie, podczas którego zaprezentowane zostaną zasady dotyczące poprawnego rozliczania projektów realizowanych przy wsparciu Małopolskiego Programu Regionalnego Programu na lata 2007-2013.

Zapisu na spotkanie, które odbędzie się 11 lutego 2015 r. (środa) w godz. 10.00-14.00 w Krakowie, można dokonać za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.fundusze.malopolska.pl Link prowadzi do serwisu zewnętrznego. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc o udziale w spotkaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Podczas spotkania, szczegółowo omówione zostaną zapisy  wytycznych dotyczące zasad wydatkowania środków z programu regionalnego dla osi I oraz III-VIII. Przedstawione zostaną również zasady sporządzania wniosku o płatność, a także poprawnego przygotowywania jego załączników. Po spotkaniu uczestnicy mogli skorzystać z indywidualnych konsultacji.

Miejsce: Kraków, Departament Funduszy Europejskich w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego, ul. Wielicka 72 B (wejście od ulicy Dworcowej), sala 106, piętro I.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zapraszamy!

Szczegółowe informacje nt. spotkania informacyjnego można uzyskać w:
Głównym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich w Krakowie,
ul. Wielicka 72 B, 30-552 Kraków
tel.: 12 616 0 616, fem@umwm.pl   

Spotkanie jest współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna na lata 2007-2013.

 

 


 

Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej 2008-2019

NSS Unia Europejska