Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich

 

 

Aktualne informacje dotyczące Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich publikowane są na Portalu Funduszy Europejskich na lata 2014-2020.

 

strona:12345...8idź do:  
02-02-2015

Spotkanie informacyjne dotyczące Funduszy Europejskich przeznaczonych na oddziały przedszkolne

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Toruniu serdecznie zaprasza 9 lutego 2015 r. na spotkanie informacyjne dotyczące Funduszy Europejskich przeznaczonych na oddziały przedszkolne, skierowane szczególnie dla przedstawicieli organów prowadzących oddziały przedszkolne w województwie kujawsko-pomorskim.

więcej
29-01-2015
logo województwa lubuskiego

Spotkanie informacyjne "ABC Przedsiębiorczości" w Gorzowie Wielkopolskim

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wielkopolskim we współpracy z Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. zapraszają w czwartek, 5 lutego 2015 r., na spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych rozpoczęciem działalności gospodarczej i skorzystaniem z mikropożyczki w ramach projektu „Dodaj pieniądze do pomysłu”.

więcej
23-01-2015

"Rozliczanie wniosków o płatność w zakresie Funduszy Europejskich" w Suwałkach

Lokalny  Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Suwałkach  zaprasza 28 stycznia 2015 r. na spotkanie informacyjne pt. "Rozliczanie wniosków o płatność w zakresie Funduszy Europejskich" w Suwałkach.

więcej
15-01-2015
Logo województwa lubuskiego

Spotkania informacyjne dla studentów w Gorzowie Wielkopolskim

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej, zainteresowanych tematyką Funduszy Europejskich, na spotkanie informacyjne, podczas którego zostaną poruszone zagadnienia związane z możliwością uzyskania wsparcie ze środków UE.

więcej
30-12-2014

Zmiana terminu spotkania informacyjnego "Środa z Funduszami Europejskimi dla jednostek samorządu terytorialnego" w Chrzanowie

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Chrzanowie uprzejmie informuje, iż spotkanie "Środa z Funduszami Europejskimi dla przedstawicieli samorządu terytorialnego" w Chrzanowie odbędzie się 14 stycznia 2015 r.

więcej
19-12-2014

"Kontrola projektu realizowanego w ramach Programu Kapitał Ludzki" – spotkanie informacyjne w Białymstoku

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Białymstoku zaprasza na spotkanie informacyjne pt. „Kontrola projektu realizowanego w ramach Programu Kapitał Ludzki”.

więcej
03-12-2014
herb województwa wielkopolskiego

Otwarcie działalności gospodarczej ze wsparciem unijnym szansą na uniknięcie bezrobocia – szkolenie w Nowym Tomyślu

Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom wiedzy na temat założenia własnej firmy krok po kroku, pozyskania dodatkowych środków finansowych na rozpoczęcie działalności oraz wskazanie przydatnych szkoleń i źródeł finansowania. Omówiona zostanie również oferta Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Nowym Tomyślu.

więcej
06-11-2014

Spotkanie dla przedsiębiorczych w Krakowie

Już 17 listopada 2014r. Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich oraz Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie zapraszają do siedziby biblioteki przy ul. Rajskiej 1. W bezpłatnym spotkaniu będą mogli wziąć udział Ci, którzy chcą poznać sposoby uzyskania wsparcia dla osób zakładających bądź rozwijających działalność gospodarczą.

więcej
15-10-2014

"Rozliczanie projektów w ramach Programu Kapitał Ludzki" – szkolenie w Białymstoku

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Białymstoku zaprasza na szkolenie pt. "Rozliczanie projektów w ramach Programu Kapitał Ludzki". Szkolenie odbędzie się 28 października 2014 r. w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego w Białymstoku.
więcej
14-10-2014

"Projekt… i po projekcie" – spotkanie informacyjne w Warszawie

Centralny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza do udziału  w spotkaniu otwartym pt. „Projekt… i po projekcie” dotyczącym zagadnień związanych z końcowym rozliczeniem oraz zachowaniem trwałości projektu w ramach Programu Kapitał Ludzki oraz Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego. Spotkanie odbędzie się 29 października 2014 r. w siedzibie Ośrodka Debaty Międzynarodowej przy ul. Kruczej 38/42 w Warszawie.

więcej
08-10-2014

Spotkanie informacyjne dla szkół realizujących Programy Rozwojowe w ramach Priorytetu IX PO KL- Uwaga, zmiana terminu spotkania!

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bydgoszczy serdecznie zaprasza  na spotkanie informacyjne dla przedstawicieli szkół, które realizują Programy Rozwojowe w ramach Priorytetu IX Programu Kapitał Ludzki (PO KL) w województwie kujawsko-pomorskim.

więcej
23-09-2014
Logotyp województwa łódzkiego

Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Poddębicach i Uniejowie

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sieradzu zaprasza do skorzystania z bezpłatnych konsultacji w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego.

więcej
22-09-2014
Logo Kwitnące Opolskie

Cykl spotkań informacyjnych dla nauczycieli i pracowników oświaty w województwie opolskim

Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich (PIFE) w województwie opolskim we współpracy z Centrum Edukacji ATUT – Wielkopolska Jarosław Jastrzębski spółka jawna (CE ATUT) zaprasza na bezpłatne spotkania informacyjne dotyczące możliwości uzyskania wsparcia przez nauczycieli oraz pracowników instytucji systemu oświaty z województwa opolskiego, zwolnionych, przewidzianych do zwolnienia lub zagrożonych zwolnieniem z pracy z przyczyn dotyczących zakładu pracy, w tym osoby będące w okresie wypowiedzenia lub zatrudnione na umowę o pracę na czas określony/na zastępstwo.

więcej
15-09-2014

Spotkania informacyjne dla osób bezrobotnych w województwie kujawsko-pomorskim

Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie kujawsko-pomorskim zaprasza na spotkania informacyjne dla osób bezrobotnych.

więcej
09-09-2014

Spotkanie informacyjne w Brzesku pn.: „Pozadotacyjne formy wsparcia przedsiębiorczości przy wykorzystaniu środków Unii Europejskiej”

30 września 2014 r. Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Tarnowie zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne w Brzesku dla przedsiębiorców oraz osób pragnących założyć własną działalność gospodarczą na temat dostępnych w Małopolsce funduszy pożyczkowych oraz projektów doradczych, finansowanych ze środków Unii Europejskiej.

więcej
strona:12345...8idź do:  


Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej 2008-2019

NSS Unia Europejska