Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich

 

 

Aktualne informacje dotyczące Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich publikowane są na Portalu Funduszy Europejskich na lata 2014-2020.

 

strona:12345...7idź do:  
02-03-2015

Spotkania informacyjne dotyczące trwałości projektów realizowanych ze środków Regionalnego Programu Województwa Małopolskiego

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Krakowie zaprasza na spotkania informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z zasadami zachowania trwałości w projektach dofinansowanych ze środków Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.

więcej
19-01-2015

Spotkanie informacyjne dotyczące rozliczania projektów realizowanych ze środków Małopolskiego Programu Regionalnego

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Krakowie już po raz ostatni zaprasza na spotkanie, podczas którego zaprezentowane zostaną zasady dotyczące poprawnego rozliczania projektów realizowanych przy wsparciu Małopolskiego Programu Regionalnego Programu na lata 2007-2013.

więcej
15-01-2015

Bezpłatne konsultacje dla mieszkańców powiatu nowosądeckiego i limanowskiego

Zapraszamy mieszkańców gmin: Laskowa, Łabowa, Łososina Dolna i Nawojowa na indywidualne konsultacje, dotyczące możliwości pozyskania Funduszy Europejskich. Konsultacje skierowane są do wszystkich mieszkańców, w tym osób fizycznych i przedsiębiorców, zainteresowanych pozyskaniem środków bezzwrotnych oraz wsparcia zwrotnego w formie preferencyjnych pożyczek.

więcej
13-01-2015

Bezpłatne konsultacje dla mieszkańców powiatu brzeskiego

Zapraszamy mieszkańców gmin: Brzesko, Czchów, Szczurowa i Borzęcin na indywidualne konsultacje dotyczące możliwości pozyskania Funduszy Europejskich. Konsultacje skierowane są do wszystkich mieszkańców, w tym osób fizycznych i przedsiębiorców, zainteresowanych pozyskaniem środków bezzwrotnych, jak i wsparcia zwrotnego w formie preferencyjnych pożyczek.

więcej
04-01-2015

Bezpłatne konsultacje dla mieszkańców Biecza

Zapraszamy mieszkańców Miasta i Gminy Biecz na indywidualne konsultacje, dotyczące możliwości pozyskania Funduszy Europejskich. Konsultacje skierowane są do wszystkich mieszkańców, w tym osób fizycznych i przedsiębiorców, zainteresowanych pozyskaniem środków bezzwrotnych oraz wsparcia zwrotnego w formie preferencyjnych pożyczek.

więcej
30-12-2014

Zmiana terminu spotkania informacyjnego "Środa z Funduszami Europejskimi dla jednostek samorządu terytorialnego" w Chrzanowie

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Chrzanowie uprzejmie informuje, iż spotkanie "Środa z Funduszami Europejskimi dla przedstawicieli samorządu terytorialnego" w Chrzanowie odbędzie się 14 stycznia 2015 r.

więcej
15-12-2014
Informacja o Funduszach Europejskich

Środa z Funduszami dla przedstawicieli samorządu – spotkania informacyjne w Małopolsce

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w Małopolsce zapraszają przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego z całego województwa na spotkania informacyjne, których tematyka będzie dotyczyła głównych założeń realizacji projektów z Funduszy Europejskich na lata 2014-2020. Odbędą się one w środę, 7 stycznia 2015 r., w Krakowie, Chrzanowie, Nowym Sączu, Nowym Targu i Tarnowie.

więcej
11-12-2014

Mobilny Punkt Informacyjny w gminie Lipnica Wielka na Orawie (powiat nowotarski)

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Nowym Targu zaprasza na bezpłatne konsultacje w zakresie możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego.

więcej
09-12-2014

Mobilny Punkt Informacyjny w Polance Wielkiej i Zatorze (powiat oświęcimski)

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Chrzanowie zaprasza 19 grudnia 2014 r. na bezpłatne konsultacje w zakresie możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych.

więcej
08-12-2014

Bezpłatne konsultacje dla mieszkańców w powiecie chrzanowskim

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Chrzanowie zaprasza 18 grudnia 2014 r. na bezpłatne konsultacje w zakresie możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych.

więcej
05-12-2014

Bezpłatne konsultacje dotyczące Funduszy Europejskich dla mieszkańców powiatu nowosądeckiego

Zapraszamy mieszkańców gmin: Stary Sącz, Kamionka Wielka i Korzenna na indywidualne konsultacje, dotyczące możliwości pozyskania środków z Funduszy Europejskich. Konsultacje skierowane są do wszystkich mieszkańców, w tym osób fizycznych i przedsiębiorców, zainteresowanych pozyskaniem środków bezzwrotnych oraz wsparcia zwrotnego w formie preferencyjnych pożyczek.

więcej
28-11-2014

Spotkanie informacyjne „Z przedsiębiorczością na Ty – zarządzanie projektem dofinansowanym ze środków Unii Europejskiej”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Nowym Targu zaprasza na spotkanie informacyjne pt. „Z przedsiębiorczością na Ty – zarządzanie projektem dofinansowanym ze środków Unii Europejskiej (aplikowanie, realizacja, rozliczanie, kontrola i trwałość”.

więcej
27-11-2014

Bezpłatne konsultacje dla mieszkańców Grybowa i Moszczenicy

Zapraszamy mieszkańców gmin: Grybów i Moszczenica na indywidualne konsultacje, dotyczące możliwości pozyskania Funduszy Europejskich. Konsultacje skierowane są do wszystkich mieszkańców, w tym osób fizycznych i przedsiębiorców, zainteresowanych pozyskaniem środków bezzwrotnych oraz wsparcia zwrotnego w formie preferencyjnych pożyczek.

więcej
26-11-2014

Spotkanie informacyjne "Fundusze Europejskie na lata 2014-2020"

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Nowym Targu zaprasza wszystkich chętnych zainteresowanych tematyką pozyskiwania środków w nowej perspektywie finansowej na spotkanie informacyjne pt. „Fundusze Europejskie na lata 2014-2020”, które odbędzie się 8 grudnia 2014 r. w Nowym Targu.

więcej
17-11-2014
Napis: Zapytaj się o Fundusze Europejskie

Środa z funduszami dla organizacji pozarządowych – spotkania informacyjne w Małopolsce

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w Małopolsce zapraszają na spotkania przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz wszystkie osoby chcące pozyskać ogólne informacje na temat głównych założeń programowania Funduszy Europejskich na lata 2014-2020. Odbędą się one w środę, 3 grudnia 2014 r. w Krakowie, Chrzanowie, Nowym Sączu, Nowym Targu i Brzesku.

więcej
strona:12345...7idź do:  


Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej 2008-2019

NSS Unia Europejska