Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich

 

 

Aktualne informacje dotyczące Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich publikowane są na Portalu Funduszy Europejskich na lata 2014-2020.

 

strona:12...2idź do:  
04-05-2015
herb województwa wielkopolskiego

Inicjatywa JEREMIE szansą na rozwój firmy – szkolenie w Koninie

 

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koninie zaprasza na bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców oraz osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej.

więcej
16-01-2015
Logotyp województwa łódzkiego

Spotkanie informacyjne: „Z unijnego na nasze, czyli o co chodzi w Funduszach Europejskich?”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łowiczu zaprasza do wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym pn.: „Z unijnego na nasze, czyli o co chodzi w Funduszach Europejskich?”

więcej
12-01-2015
Logotyp województwa łódzkiego

Mobilny Punkt Informacyjny w Bielawach

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łowiczu zaprasza na bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego w zakresie możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej.

więcej
28-11-2014
herb województwa wielkopolskiego

Spotkanie informacyjne w Kole dotyczące wsparcia pozadotacyjnego na rozwój firmy

Celem spotkania jest przedstawienie informacji o możliwościach wsparcia przedsięwzięć w ramach pożyczek. Omówiona zostanie również oferta Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Koninie.

więcej
28-11-2014
herb województwa wielkopolskiego

Mobilne Punkty Informacyjne w Wielkopolsce - grudzień 2014 r.

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje dotyczące możliwości wsparcia z Funduszy Europejskich. Sprawdź daty i miejsca wyjazdowych dyżurów organizowanych przez specjalistów ds. Funduszy Europejskich w grudniu 2014 r.

więcej
26-11-2014
herb województwa wielkopolskiego

Fundusze dotacyjne i zwrotne w 2015 r. – spotkanie informacyjne w Gnieźnie i we Wrześni

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gnieźnie zaprasza na bezpłatne spotkania informacyjne pt. „Fundusze dotacyjne i zwrotne w 2015 r. - źródła finansowania dla osób fizycznych planujących założyć i rozwijać działalność gospodarczą.

więcej
21-11-2014

Mobilny Punkt Informacyjny w Wasilkowie

Uprzejmie informujemy, iż w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego pracownicy Głównego Punktu Informacyjnego odwiedzą Miasto Wasilków w celu bezpośredniego dotarcia z informacją o funduszach europejskich do ich mieszkańców.
więcej
13-11-2014
herb województwa wielkopolskiego

„Inicjatywa Jeremie w Wielkopolsce w praktyce” – szkolenie w Ostrowie Wielkopolskim

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kaliszu zaprasza na bezpłatne szkolenie, które adresowane jest do mikro, małych, średnich przedsiębiorców jak również do osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej.

więcej
07-11-2014

Teoria i praktyka przy ubieganiu się o pozadotacyjne formy wsparcia ze środków Unii Europejskiej - szkolenie w Pile

Nie wiesz jak wypełnić wniosek o pożyczkę? Skorzystaj z fachowej pomocy naszych Specjalistów. Organizatorem szkolenia jest Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile działający przy WARP.

więcej
06-11-2014
Logotyp województwa łódzkiego

Bezpłatne szkolenie pn. „Jak prawidłowo opisywać i korygować dokumenty finansowe w ramach programów NSS?"

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sieradzu zaprasza do udziału w szkoleniu pn. „Jak prawidłowo opisywać i korygować dokumenty finansowe w ramach programów NSS?”

więcej
29-10-2014

„Z przedsiębiorczością na Ty” - cykl spotkań informacyjnych w Małopolsce

Już niebawem rusza nowy cykl spotkań informacyjnych organizowanych przez konsultantów Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w Małopolsce pod nazwą „Z przedsiębiorczością na Ty”. Wydarzenia zostaną zorganizowane w 6 miastach naszego regionu w ramach tegorocznej edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości (ŚTP), który odbędzie się w dniach 17-23 listopada 2014 r.

więcej
23-10-2014
20-10-2014

"Inicjatywa JEREMIE w Wielkopolsce" – spotkanie informacyjne w Kaliszu

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kaliszu zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne, które adresowane jest do mikro, małych, średnich przedsiębiorców oraz do osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej.

więcej
20-10-2014

„Jeśli nie dotacje to co?” – spotkanie informacyjne w Pile

Przedsiębiorco! Weź udział w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym o instrumentach zwrotnych oraz szkoleniach współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej. Spotkanie poprowadzą pracownicy Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Pile.

więcej
10-10-2014

Spotkanie informacyjne w Poznaniu „ABC Funduszy Europejskich”

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Poznaniu zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie „ABC Funduszy Europejskich”. Uczestnicy zostaną wprowadzeni w tematykę dofinansowań, zapoznają się z dokumentami aplikacyjnymi oraz zasadami realizacji projektu.

Nabór zakończony z powodu wyczerpania limitu miejsc.

więcej
strona:12...2idź do:  


Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej 2008-2019

NSS Unia Europejska