Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich

 

 

Aktualne informacje dotyczące Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich publikowane są na Portalu Funduszy Europejskich na lata 2014-2020.

 

strona:12345...6idź do:  
04-05-2015
herb województwa wielkopolskiego

Inicjatywa JEREMIE szansą na rozwój firmy – szkolenie w Koninie

 

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koninie zaprasza na bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców oraz osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej.

więcej
19-02-2015
herb województwa wielkopolskiego

"Inicjatywa JEREMIE w Wielkopolsce" – spotkanie informacyjne w Kaliszu

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kaliszu zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne, które adresowane jest do mikro, małych, średnich przedsiębiorców jak również do osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej.

więcej
26-01-2015
herb województwa wielkopolskiego

Inicjatywa JEREMIE w Wielkopolsce – spotkanie informacyjne

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kaliszu zaprasza 9 lutego 2015 r. na bezpłatne spotkanie informacyjne, które adresowane jest do mikro, małych, średnich przedsiębiorców jak również do osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej.

więcej
31-12-2014
herb województwa wielkopolskiego

Mobilne Punkty Informacyjne w Wielkopolsce - styczeń 2015 r.

W styczniu 2015 r. planowane są dyżury specjalistów ds. Funduszy Europejskich w: Jaraczewie, Kępnie, Kotlinie, Żerkowie, Ostrowie Wielkopolskim, Kramsku, Grodźcu, Czarnkowie.

więcej
15-12-2014
herb województwa wielkopolskiego

Fundusze Europejskie w Wielkopolsce dla jednostek samorządu terytorialnego – spotkanie informacyjne w Ostrowie Wielkopolskim

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kaliszu zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne, które adresowane jest do przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego planujących realizować projekty w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu na lata 2014-2020.

więcej
11-12-2014
herb województwa wielkopolskiego

Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców dziś i jutro - spotkanie informacyjne w Tarcach

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jarocinie zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne, które adresowane jest do mikro, małych, średnich przedsiębiorców, jak również do osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej.

więcej
10-12-2014
herb województwa wielkopolskiego

Nowe środki z Unii Europejskiej na lata 2014 – 2020: aktualny stan prac, przegląd możliwości dla biznesu – spotkanie informacyjne w Nowym Tomyślu

Celem spotkania jest przedstawienie informacji o planowanych możliwościach wsparcia z Funduszy Europejskich na lata 2014-2020. Omówiona zostanie również oferta Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich działającego przy Wielkopolskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

więcej
10-12-2014
herb województwa wielkopolskiego

Przygotowanie i realizacja projektu z Funduszy Europejskich – szkolenie w Ostrowie Wielkopolskim

Celem szkolenia jest pozyskanie umiejętności z zakresu tworzenia planu przedsięwzięcia (Biznes Plan) dla osób zamierzających otworzyć działalność gospodarczą ze wsparciem środków z Unii Europejskiej.

więcej
10-12-2014
herb województwa wielkopolskiego

Prawidłowe przygotowanie dokumentacji konkursowej w projektach współfinansowanych z Funduszy Europejskich – szkolenie w Gnieźnie i Słupcy

Szkolenia są bezpłatne i adresowane w szczególności do osób planujących otworzyć działalność gospodarczą. Uczestnicy spotkań poznają przewidywane możliwości pozyskania Funduszy Europejskich w latach 2014-2020, a także praktyczne wskazówki dotyczące przygotowania biznesplanu.

więcej
10-12-2014
herb województwa wielkopolskiego

Spotkanie informacyjne o Funduszach Europejskich w Pile

Celem spotkania jest przedstawienie informacji o możliwościach wsparcia z Funduszy Europejskich w formach pozadotacyjnych oraz omówienie oferty Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich działającego przy Wielkopolskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

więcej
05-12-2014
herb województwa wielkopolskiego

Otwarcie działalności gospodarczej ze wsparciem unijnym szansą na uniknięcie bezrobocia – szkolenie w Pile

Celem szkolenia, które odbędzie się 15 grudnia 2014 r., jest przekazanie uczestnikom wiedzy na temat założenia własnej firmy krok po kroku, pozyskania dodatkowych środków finansowych na rozpoczęcie działalności oraz wskazanie przydatnych szkoleń i źródeł finansowania. Omówiona zostanie również oferta Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Pile.

więcej
03-12-2014
herb województwa wielkopolskiego

Otwarcie działalności gospodarczej ze wsparciem unijnym szansą na uniknięcie bezrobocia – szkolenie w Nowym Tomyślu

Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom wiedzy na temat założenia własnej firmy krok po kroku, pozyskania dodatkowych środków finansowych na rozpoczęcie działalności oraz wskazanie przydatnych szkoleń i źródeł finansowania. Omówiona zostanie również oferta Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Nowym Tomyślu.

więcej
02-12-2014
herb województwa wielkopolskiego

Spotkanie informacyjne w Koninie dla jednostek samorządu terytorialnego z zakresu Funduszy Europejskich na lata 2014-2020

Celem spotkania jest przedstawienie informacji o planowanych możliwościach wsparcia przedsięwzięć realizowanych przez jednostki samorządu terytorialnego ze środków Funduszy Europejskich na lata 2014-2020. Omówiona zostanie również oferta Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Koninie.

więcej
01-12-2014
herb województwa wielkopolskiego

Pozyskiwanie środków unijnych na lata 2014-2020 dla organizacji pozarządowych – szkolenie w Koninie

Celem szkolenia, które odbędzie się 17 grudnia 2014 r., jest przedstawienie informacji o planowanych możliwościach wsparcia działalności organizacji pozarządowych z Funduszy Europejskich w latach 2014-2020. Omówiona zostanie również oferta Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Koninie.

UWAGA: Nabór zakończony z powodu wyczerpania limitu miejsc.

więcej
01-12-2014
herb województwa wielkopolskiego

Fundusze Europejskie na lata 2014-2020: aktualny stan prac, przegląd możliwości dla biznesu – spotkanie informacyjne w Nowym Tomyślu

Celem spotkania, które odbędzie się 11 grudnia 2014 r.,  jest przedstawienie informacji o planowanych możliwościach wsparcia z Funduszy Europejskich na lata 2014-2020. Omówiona zostanie również oferta Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Nowym Tomyślu.

więcej
strona:12345...6idź do:  


Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej 2008-2019

NSS Unia Europejska