Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich

 

 

Aktualne informacje dotyczące Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich publikowane są na Portalu Funduszy Europejskich na lata 2014-2020.

 

strona:1234...4idź do:  
15-01-2015
Herb województwa świętokrzyskiego

Mobilne Punkty Informacyjne w województwie świętokrzyskim od 22 do 30 stycznia

Pracownicy Lokalnego Punktu Informacyjnego w Sandomierzu i Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Busku Zdroju w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych odwiedzają gminy w województwie świętokrzyskim i spotykają się z mieszkańcami zainteresowanymi otrzymaniem informacji na temat możliwości skorzystania z Funduszy Europejskich.

więcej
08-01-2015
Herb województwa świętokrzyskiego - krzyż, orzeł, pasy, gwiazdy

Zapraszamy do Rakowa na spotkanie informacyjne dotyczące Funduszy Europejskich na lata 2014-2020

Główny Punkt  Informacyjny w Kielcach zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne dotyczące Funduszy Europejskich na lata 2014-2020.  Głównym tematem będzie możliwość realizacji inwestycji w ramach nowej puli środków unijnych.

więcej
08-01-2015
herb województw świętokrzyskiego - krzyż, orzeł, paski, gwiazdy

Mobilne Punkty Informacyjne w powiecie kieleckim od 15 do 28 stycznia 2015 r.

Pracownicy Głównego Punktu Informacyjnego (GPI) w Kielcach w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych odwiedzają gminy w województwie świętokrzyskim i spotykają się z mieszkańcami zainteresowanymi otrzymaniem informacji na temat możliwości skorzystania z dofinansowania.

więcej
03-12-2014
Herb województwa świętokrzyskiego

Fundusze Europejskie 2014-2020 w Busku Zdroju i w Sandomierzu

Pracownicy Lokalnych Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w Busku Zdroju i Sandomierzu wraz ze  Świętokrzyskim Centrum Innowacji i Transferu Technologii zapraszają na bezpłatne spotkania informacyjne. Głównym tematem będzie możliwość realizacji inwestycji z Funduszy Europejskich na lata 2014-2020. 

więcej
28-11-2014
herb województwa świętokrzyskiego

Mobilne Punkty Informacyjne w powiatach: sandomierskim, ostrowieckim, opatowskim i staszowskim - 8-11 grudnia

Pracownicy Lokalnego Punktu Informacyjnego (LPI) Funduszy Europejskich w Sandomierzu w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych odwiedzają gminy w powiatach: sandomierskim, ostrowieckim, opatowskim i staszowskim, gdzie spotykają się z mieszkańcami zainteresowanymi otrzymaniem informacji na temat możliwości skorzystania z dofinansowania.

więcej
24-11-2014

Zapraszamy na spotkania informacyjne „Fundusze Europejskie - nowa perspektywa finansowa"

Pracownicy Sieci Punktów  Informacyjnych woj. świętokrzyskiego wraz z Regionalnym Ośrodkiem EFS w Ostrowcu Świętokrzyskim zapraszają na bezpłatne spotkanie informacyjne „Fundusze Europejskie - nowa perspektywa finansowa na lata 2014-2020”.  Głównym tematem będzie możliwość realizacji inwestycji w ramach nowej puli środków unijnych.

więcej
21-11-2014

Mobilne Punkty Informacyjne w powiatach: sandomierskim, ostrowieckim, opatowskim i staszowskim, w okresie od 1 do 5 grudnia.

Pracownicy Lokalnego Punktu Informacyjnego (LPI) Funduszy Europejskich w Sandomierzu w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych odwiedzają gminy w powiatach: sandomierskim, ostrowieckim, opatowskim i staszowskim gdzie spotykają się z mieszkańcami zainteresowanymi otrzymaniem informacji na temat możliwości skorzystania z dofinansowania.

więcej
21-11-2014

Mobilny Punkty Informacyjny w Kazimierzy Wielkiej i Bejscach

Pracownicy Lokalnego Punktu Informacyjnego (LPI) Funduszy Europejskich w Busku Zdroju w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych odwiedzają gminy w powiatach: kazimierskim, buskim, pińczowskim i jędrzejowskim gdzie spotykają się z mieszkańcami zainteresowanymi otrzymaniem informacji na temat możliwości skorzystania z dofinansowania.

więcej
19-11-2014
herb województwa świętokrzyskiego

Spotkanie informacyjne z cyklu "Środa z Funduszami" w świętokrzyskim

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza 3 grudnia 2014 r. na bezpłatne spotkanie informacyjne "Środa z Funduszami", którego głównym tematem będzie możliwość realizacji inwestycji w ramach nowej perspektywy finansowania Funduszy Europejskich przez instytucje pozarządowe.

więcej
17-11-2014
Herb województwa świętokrzyskiego - podzielony na cztery: krzyż, orzeł, czerwone i białe paski, gwiazdki

Mobilne Punkty Informacyjne w powiatach: sandomierskim, ostrowieckim, opatowskim i staszowskim

Pracownicy Lokalnego Punktu Informacyjnego (LPI) Funduszy Europejskich w Sandomierzu w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych odwiedzają gminy w powiatach: sandomierskim, ostrowieckim, opatowskim i staszowskim gdzie spotykają się z mieszkańcami zainteresowanymi otrzymaniem informacji na temat możliwości skorzystania z dofinansowania.

więcej
14-11-2014

Cykl spotkań informacyjnych dedykowanych organizacjom pozarządowym

Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie świętokrzyskim, zaprasza na kolejny cykl spotkań informacyjnych, tym razem dedykowanych organizacjom pozarządowym.

więcej
07-11-2014
Herb województwa świętokrzyskiego

"Nowa perspektywa finansowa, założenia RPO na lata 2014-2020, inwestycje w formule PPP" – kolejne spotkania

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich wraz ze  Świętokrzyskim Centrum Innowacji i Transferu Technologii zapraszają na bezpłatne spotkania informacyjne. Głównym tematem będzie możliwość realizacji inwestycji z Funduszy Europejskich na lata 2014-2020.

Uwaga! Zmiana miejsca spotkania w Ostrowcu Świętokrzyskim.

więcej
05-11-2014

Kolejne spotkanie z cyklu "Współpraca międzynarodowa oraz nowa perspektywa finansowa na lata 2014-2020"

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich wraz ze Świętokrzyskim Centrum Innowacji i Transferu Technologii zapraszają na bezpłatne spotkania informacyjne "Współpraca międzynarodowa oraz nowa perspektywa finansowa na lata 2014-2020".

więcej
31-10-2014
herb województwa świętokrzyskiego

Spotkanie informacyjne dedykowane przedsiębiorcom z gminy Bieliny

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich, Departament Polityki Regionalnej  Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego zaprasza przedsiębiorców z gminy Bieliny na  spotkanie informacyjne: "Regionalny Program Operacyjny i PO Rozwoju Obszarów Wiejskich w  perspektywie finansowej 2014-2020".

więcej
31-10-2014
herb województwa świętokrzyskiego

Mobilne Punkty Informacyjne w województwie świętokrzyskim

Pracownicy Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Busku Zdroju w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych odwiedzają gminy w województwie świętokrzyskim i spotykają się z mieszkańcami zainteresowanymi otrzymaniem informacji na temat możliwości skorzystania z dofinansowania.

więcej
strona:1234...4idź do:  


Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej 2008-2019

NSS Unia Europejska