Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich

 

 

Aktualne informacje dotyczące Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich publikowane są na Portalu Funduszy Europejskich na lata 2014-2020.

 

12-02-2015

„Co jeszcze zostało? - środki unijne na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej” - spotkanie informacyjne w Ełku

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Ełku zaprasza wszystkich zainteresowanych, w szczególności osoby bezrobotne planujące założyć własną firmę oraz przedsiębiorców na bezpłatne spotkanie informacyjne pt. „Co jeszcze zostało? - środki unijne na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej”.

więcej
13-01-2015

Mobilne Punkty Informacyjne na Warmii i Mazurach

Specjaliści ds. Funduszy Europejskich Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie warmińsko-mazurskim zapraszają do skorzystania z bezpłatnej porady nt. możliwości otrzymania wsparcia ze środków Unii Europejskiej oraz wstępnej pomocy w rozliczaniu projektów dofinansowanych ze środków unijnych.

więcej
21-11-2014

"Wsparcie unijne na rozpoczęcie oraz rozwój działalności gospodarczej"- spotkanie w Elblągu

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Ełku zaprasza wszystkich zainteresowanych, w szczególności przedsiębiorców z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz osoby rozpoczynające działalność gospodarczą na bezpłatne spotkanie informacyjne pt. „Wsparcie unijne na rozpoczęcie oraz rozwój działalności gospodarczej”.

więcej
30-10-2014

Spotkanie z cyklu "Środa z Funduszami" w Olsztynie

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Olsztynie w ramach cyklu "Środa z Funduszami" zaprasza na spotkanie informacyjne nt. „Fundusze Europejskie dla instytucji nauki”.

więcej
29-10-2014

Listopadowe Mobilne Punkty Informacyjne na Warmii i Mazurach

Specjaliści do spraw Funduszy Europejskich Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich  w województwie warmińsko-mazurskim zapraszają do skorzystania z  bezpłatnej porady nt. możliwości otrzymania wsparcia ze środków Unii Europejskiej oraz wstępnej pomocy w rozliczaniu projektów dofinansowanych ze środków unijnych.

więcej
22-10-2014

Spotkania nt. rozliczania projektów w Olsztynie, Ełku i Elblągu

Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich zaprasza beneficjentów Regionalnego Programu Warmia i Mazury, w szczególności przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, organizacji pozarządowych, jednostek organizacyjnych województwa, szkół wyższych oraz przedsiębiorców na bezpłatne spotkanie informacyjne na temat rozliczania i kontroli projektów dofinansowanych w ramach Regionalnego Programu Warmia i Mazury.

więcej
20-10-2014

"Wsparcie unijne na rozpoczęcie działalności gospodarczej" - spotkanie informacyjne w Ełku

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Ełku zaprasza wszystkich zainteresowanych, w szczególności osoby bezrobotne, nieaktywne zawodowo, pracujące oraz uczące się na bezpłatne spotkanie informacyjne „Wsparcie unijne na rozpoczęcie działalności gospodarczej”. Spotkanie odbędzie się  22 października 2014 r. w godzinach 11.00-14.00 w Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku przy ul. Parkowej 12.

więcej
02-10-2014

Spotkanie informacyjne nt. wsparcia unijnego na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Ełku zaprasza wszystkich zainteresowanych, w szczególności osoby bezrobotne, nieaktywne zawodowo, pracujące oraz uczące się na bezpłatne spotkanie informacyjne nt. „Wsparcie unijne na rozpoczęcie działalności gospodarczej”.

więcej
21-08-2014

Spotkanie informacyjne w Elblągu "Wsparcie unijne na założenie i rozwój działalności gospodarczej"

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Elblągu zaprasza wszystkich zainteresowanych, a w szczególności osoby bezrobotne, nieaktywne zawodowo, uczące się oraz przedsiębiorców, na bezpłatne spotkanie pt.Wsparcie unijne na założenie i rozwój działalności gospodarczej”.

Elbląg, Hotel Żuławy, ul. Królewiecka 124-126, 10 września 2014 r., godz. 10.00-13.15

więcej
22-07-2014

Mobilne Punkty Informacyjne na Warmii i Mazurach w sierpniu

Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich na Warmii i Mazurach zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatne konsultacje w zakresie możliwości wsparcia ze środków Unii Europejskiej.

więcej
23-06-2014

Spotkanie na temat rozliczania projektów w Olsztynie

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Olsztynie zaprasza beneficjentów Regionalnego Programu Warmia i Mazury na bezpłatne spotkanie pt. „Rozliczanie projektów dofinansowanych z Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013”.

Olsztyn, Hotel Dyplomat, ul. Dąbrowszczaków 28, 3 lipca 2014 r., godz. 10.00-13.15

więcej
23-06-2014

Mobilne Punkty Informacyjne na Warmii i Mazurach w czerwcu 2014 r.

Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich na Warmii i Mazurach zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatne konsultacje w zakresie możliwości wsparcia ze środków Unii Europejskiej.

więcej


Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej 2008-2019

NSS Unia Europejska