Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich

Zobacz także:
 
 
 

Działania promocyjne

strona:12345...8idź do:  
22-04-2016
logo akcji "Dni Otwarte Funduszy Europejskich”

Wydłużamy nabór atrakcji do Dni Otwartych Funduszy Europejskich

Jeśli jesteś beneficjentem projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich i chcesz pokazać go szerszemu gronu w ciekawej formie – dołącz do nas! Wejdź na stronę www.dniotwarte.eu i zgłoś się!

więcej
08-07-2015
Toruński Park Technologiczny

Park w Toruniu, jako jedyny projekt z Polski, w gronie finalistów konkursu RegioStars 2015

Projekt „Rozbudowa i rozwój działalności Toruńskiego Parku Technologicznego” został wyróżniony w prestiżowym konkursie Komisji Europejskiej – RegioStars 2015. Przedsięwzięcie znalazło się w gronie finalistów kategorii „Inteligentny rozwój: uwalnianie potencjału rozwojowego małych i średnich przedsiębiorstw dla celów gospodarki cyfrowej”.

więcej
06-02-2015
Logo konkursu RegioStars 2015

Ostatni moment na zgłoszenie do konkursu RegioStars 2015

Tylko do 8 lutego 2015 r. można zgłaszać projekty sfinansowane ze środków Programu Innowacyjna Gospodarka w konkursie RegioStars 2015. Projektodawców zachęcamy do udziału w rywalizacji o tytuł najbardziej innowacyjnego i inspirującego przedsięwzięcia finansowanego ze środków europejskich. To ostatni moment na złożenie aplikacji.

więcej
19-01-2015
Logo RegioStars

Zgłoś swój projekt do konkursu RegioStars 2015

Być może realizujesz projekt z udziałem środków z Programu Innowacyjna Gospodarka i zastanawiasz się nad jego zgłoszeniem do konkursu RegioStars 2015. Zachęcamy do udziału w rywalizacji o tytuł najbardziej innowacyjnego i inspirującego projektu finansowanego ze środków europejskich oraz podpowiadamy jak złożyć aplikację.

więcej
19-11-2014
Wiceminister Iwona Wendel podczas spotkania

Tak się promuje innowacje!

Laureaci konkursu zorganizowanego przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju wiedzą najlepiej jak mówić o swoich innowacyjnych przedsięwzięciach. Ministerstwo już po raz drugi nagrodziło ciekawe i skuteczne formy promocji projektów badawczo-rozwojowych w Programie Innowacyjna Gospodarka.
więcej
07-11-2014
Logo konkursu Innowacja Plus

Promocja projektów B+R – konferencja podsumowująca konkurs "Innowacja Plus"

Jaką rolę w powodzeniu i komercjalizacji projektów B+R odgrywa promocja? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć podczas konferencji, która odbędzie się 19 listopada 2014 r. w warszawskim Mercure Grand Hotel.

więcej
10-09-2014

Święto Wisły z Programem Innowacyjna Gospodarka!

13 września  2014 r. po raz kolejny obchodzimy Święto Wisły. Impreza odbywać się będzie zarówno na wodzie jak i na lądzie. Wydarzenie współfinansowane jest ze środków Programu Innowacyjna Gospodarka jako jeden z elementów projektu "Warszawski Węzeł Wodno-Rowerowy Pedałuj i płyń (bike & sail)”.

więcej
22-07-2014

Konkurs „Innowacja plus”

Innowacja to nie wszystko – jej wdrożenie powinno przynieść zysk. Istotną rolę w procesie komercjalizacji odgrywają działania z zakresu komunikacji marketingowej. Dlatego właśnie Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju ogłasza konkurs „Innowacja plus” – na najlepszą promocję projektów B+R, które uzyskały dofinansowanie z Programu Innowacyjna Gospodarka.

więcej
05-06-2014

18. Piknik Naukowy już za nami!

Na liczbę osób, które odwiedziły stanowisko Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju podczas 18. Pikniku Naukowego na Stadionie Narodowym w Warszawie nie można było narzekać. Publiczność nas nie zawiodła, tak samo jak beneficjenci, którzy z pasją opowiadali o dofinansowanych przez Program Innowacyjna Gospodarka projektach. Według szacunków organizatorów dwieście stanowisk wystawców oglądały tysiące zainteresowanych osób.

więcej
27-05-2014
Miniatura plakatu informującego o 18. pikniku naukowym. Grafika przedstawia węża.

Program Innowacyjna Gospodarka na 18. Pikniku Naukowym!

31 maja 2014 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się 18. Piknik Naukowy, którego organizatorami są Polskie Radio i Centrum Nauki Kopernik. Jak co roku, instytucje naukowe, wyższe uczelnie i koła studenckie z powodzeniem zachęcą uczestników do zgłębiania  tajników nauki. W tym roku będzie możliwe zapoznanie się również z ciekawymi projektami – wynalazkami, które powstały dzięki dofinansowaniu z Programu Innowacyjna Gospodarka! Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest czas!

Warszawa, Stadion Narodowy, 31 maja 2014 r., godz. 11.00-20.00

więcej
16-05-2014

Trzecia aktualizacja interaktywnej mapy projektów realizowanych w ramach Programu Innowacyjna Gospodarka

Zapraszamy do korzystania ze zaktualizowanej mapy projektów Programu Innowacyjna Gospodarka, dostępnej pod adresem: www.projekty.poig.gov.pl Link prowadzi do serwisu zewnętrznego. Mapa posiada dane aktualne na 31 marca 2014 r.

więcej
08-04-2014
Logo konkursu „Polski Wynalazek”

Konkurs „Polski Wynalazek” w TVP 1

Do konkursu mogli zgłaszać się autorzy wynalazków, będących efektem ostatnich 5 lat badań i mających potencjał rynkowy. Finalistów, którzy wzięli udział w uroczystej gali, wybierali przedstawiciele organizatorów (Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego i Telewizja Polska) i specjaliści ds. innowacji. Wybór zwycięzcy ostatecznie należał do telewidzów, którzy głosowali na swoich faworytów wysyłając SMS-y.

więcej
22-11-2013

Rusza kampania Programu Innowacyjna Gospodarka w kinach!

Od 22 listopada w całej Polsce we wszystkich kinach sieci Cinema City, Helios, Multikino oraz Kinads przez 3 tygodnie przed wybranymi seansami będzie wyświetlany trzydziestosekundowy spot Wehikuł czasu – technologie jutra już dziś. Celem kampanii jest pokazanie, że innowacje powstałe ze środków Programu są obecne w życiu każdego z nas. Pełną, 7 – minutową wersję spotu można obejrzeć na kanale POIG na youtube Link prowadzi do serwisu zewnętrznego  oraz w zakładce materiały promocyjne. Wykonawcą kampanii POIG w kinach jest firma Maxus-Warszawa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

więcej
12-11-2013

IV edycja konkursu "Słowa dla Innowacji"

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w IV edycji konkursu dla dziennikarzy pt. „Słowa dla Innowacji”. Tegoroczna formuła konkursu obejmuje dwie kategorie tematyczne prac: "Innowacyjność" oraz "Zamówienia publiczne".

więcej
23-10-2013
Logo konkursu NOT im. Stanisława Staszica na najlepsze produkty innowacyjne „Laur Innowacyjności 2013”

Laur Innowacyjności 2013

Naczelna Organizacja Techniczna zaprasza do udziału w konkursie im. Stanisława Staszica na najlepsze produkty innowacyjne „Laur Innowacyjności 2013”. Celem trzeciej edycji  konkursu jest promocja innowacyjnych produktów, technologii i usług, a także innych rozwiązań mających innowacyjny charakter.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 8 listopada 2013 r.

więcej
strona:12345...8idź do:  
Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju 2008-2019

NSS Unia Europejska