Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich

Zobacz także:
 
 
 

Działania promocyjne

strona:12345...9idź do:  
22-04-2016
logo akcji "Dni Otwarte Funduszy Europejskich”

Wydłużamy nabór atrakcji do Dni Otwartych Funduszy Europejskich

Jeśli jesteś beneficjentem projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich i chcesz pokazać go szerszemu gronu w ciekawej formie – dołącz do nas! Wejdź na stronę www.dniotwarte.eu i zgłoś się!

więcej
11-05-2015
logo udziału Polski w EXPO 2015

Tydzień Polski Wschodniej na EXPO 2015

Rozpoczął się Tydzień promocji Polski Wschodniej na EXPO 2015 w Mediolanie. Na zwiedzających w dniach 11-17 maja 2015 r. czekają m.in. urządzenie do badania DNA, symulatory lotnicze (samolot AN28 oraz śmigłowiec Black Hawk), interaktywna gra rowerowa, pokazy kulinarne, występy regionalnych zespołów. Jednym z punktów programu Tygodnia jest konferencja na temat potencjału gospodarczego Polski Wschodniej, którą 13 maja otworzy wiceminister infrastruktury i rozwoju Iwona Wendel.

więcej
20-05-2014
Sala szkolna

Lekcje o Funduszach Europejskich dobiegły końca

Przez niemal trzy miesiące nauczyciele ze szkół ponadpodstawowych z pięciu województw Polski Wschodniej przeprowadzali zajęcia na temat Funduszy Europejskich, Programów oraz wpływu projektów realizowanych w ramach Programu Rozwój Polski Wschodniej na makroregion. Podczas Lekcji uczniowie dowiedzieli się m.in. czym są Fundusze Europejskie oraz jak ich region wykorzystuje środki unijne.

więcej
07-04-2014

Młodzież uczy się o Funduszach Europejskich

Tegoroczna edycja Lekcji o Funduszach Europejskich jest  na półmetku. Do tej pory nauczyciele z pięciu województw Polski Wschodniej przeprowadzili 207 zajęć, w których udział wzięło 4 595 uczniów. Lekcje potrwają do 30 kwietnia.

więcej
12-02-2014
Okładka komiksu - na okładce zamek i rycerz

Lekcje o Funduszach Europejskich rozpoczęte

Wystartowały zajęcia w ramach projektu Lekcja o Funduszach Europejskich 3. Do 30 kwietnia 2014 r. prawie 21 000 uczniów z 900 klas pięciu województw Polski Wschodniej poszerzy swoją wiedzę na temat wykorzystania środków unijnych oraz zapozna się z projektami realizowanymi w Programie Rozwój Polski Wschodniej.

więcej
03-12-2013

Ostatnie dni na zgłoszenia do Lekcji o Funduszach Europejskich

Już tylko do 6 grudnia czekamy na zgłoszenia nauczycieli ze szkół ponadpodstawowych z Polski Wschodniej do udziału w projekcie Lekcja o Funduszach Europejskich. Tegoroczna edycja jest rekordowa pod względem frekwencji.

więcej
23-10-2013
Na zdjęciu wystawa plenerowa „Polska Wschodnia – tu warto żyć!”. Na makietach przedstawione są projekty dofinansowane z Programu

Zobacz, jak zmienia się Polska Wschodnia

Była już w Białymstoku i Olsztynie. Jutro zawita do Lublina, pojawi się też w Rzeszowie i Kielcach. Wystawa plenerowa „Polska Wschodnia – tu chce się żyć!”, bo o niej mowa, odwiedza stolice makroregionu, prezentując efekty przedsięwzięć zrealizowanych dzięki środkom z Programu Rozwój Polski Wschodniej.

więcej
07-10-2013
Rusza kolejna edycja Lekcji o Funduszach Europejskich!

Rusza kolejna edycja Lekcji o Funduszach Europejskich!

Co kryje się pod pojęciami Fundusze Europejskie i PO RPW? Jak zmienia się Polska Wschodnia dzięki realizacji projektów w ramach Programu Rozwój Polski Wschodniej? Odpowiedzi na te i inne pytania dotyczące FE, otrzymają uczniowie z Polski Wschodniej podczas Lekcji o Funduszach Europejskich 3.

więcej
16-07-2013
Aplikacja mobilna I LOVE POLSKA WSCHODNIA

Wystartowała aplikacja mobilna I LOVE POLSKA WSCHODNIA

Aplikacja mobilna I LOVE POLSKA WSCHODNIA została przygotowana w ramach promocji Programu Rozwój Polski Wschodniej. Pozwoli ona odkryć nowe oblicze Polski Wschodniej i zobaczyć zmiany zachodzące w niej dzięki Funduszom Europejskim. Aplikację można za darmo pobrać na telefon lub tablet.

więcej
03-04-2013
Anuga 2011 – stoisko Polski Wschodniej

Promuj się, spożywcza Polsko Wschodnia!

20 spożywców z Polski Wschodniej wyjedzie na targi ANUGA 2013 do Kolonii. Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych czeka na zgłoszenia do 16 kwietnia 2013 r. Wyjazd to bezpłatna promocja i szansa na nowe kontrakty.

więcej
02-04-2013

Kampania promocyjna "Fundusze Europejskie - Każdy korzysta, nie każdy widzi"

Ruszyła druga odsłona kampanii promocyjnej "Fundusze Europejskie – Każdy korzysta, nie każdy widzi". Potrwa ona do 5 maja 2013 r. W tym okresie będzie emitowanych 5 spotów telewizyjnych oraz 5 spotów radiowych. Spoty telewizyjne będą emitowane w stacjach ogólnopolskich tj. TVP 1, TVP 2, Polsat i TVN i licznych stacjach tematycznych. Spoty radiowe można usłyszeć m.in. na antenach RMF, ZET, PR 1, 3 i 4.

więcej
27-03-2013
Bruksela wybierze gwiazdy regionów. Zgłoś się!

Bruksela wybierze gwiazdy regionów. Zgłoś się!

Transportowe i innowacyjne projekty z Polski Wschodniej mają szansę pokazać się w Brukseli. Trwa nabór do konkursu RegioStars 2014, organizowanego przez Dyrekcję Generalną Komisji Europejskiej.

więcej
18-03-2013
Obwodnica Ełku

Szlaki komunikacyjne Polski Wschodniej

Brama Mazur z obwodnicą, Trasa Generalska w Białymstoku czy most na Wiśle w Połańcu to projekty realizowane z Programu Rozwój Polski Wschodniej. O wybranych drogach można przeczytać w nowej publikacji.

więcej
12-03-2013
Naukowa Polska Wschodnia

Naukowa Polska Wschodnia

Polecamy nową publikację o rozwoju uczelni w Polsce Wschodniej. Politechnika Białostocka, Uniwersytet Medyczny w Lublinie, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz Uniwersytet Warmińsko-Mazurski to jej główni bohaterowie.

więcej
31-01-2013
Przedsiębiorco, promuj się za granicą! Nabory trwają

Przedsiębiorco, promuj się za granicą! Nabory trwają

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych przyjmuje zgłoszenia na wyjazdy zagraniczne dla sektora technologicznego, hotelarskiego i gastronomicznego, a także firm informatycznych z Polski Wschodniej. Przedsiębiorcy, którzy uczestniczą w targach, mogą zyskać zagraniczne kontrakty. Firmy z Polski Wschodniej promują się za granicą dzięki finansowaniu z Programu Rozwój Polski Wschodniej.

więcej
strona:12345...9idź do:  
Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju 2008-2019

NSS Unia Europejska