Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich

Zobacz także:
 
 
 

Działania promocyjne

strona:12...2idź do:  
22-04-2016
logo akcji "Dni Otwarte Funduszy Europejskich”

Wydłużamy nabór atrakcji do Dni Otwartych Funduszy Europejskich

Jeśli jesteś beneficjentem projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich i chcesz pokazać go szerszemu gronu w ciekawej formie – dołącz do nas! Wejdź na stronę www.dniotwarte.eu i zgłoś się!

więcej
13-02-2015

Fundusze Europejskie w mediach 14– 20 lutego 2015 r.

Zapraszamy do zapoznania się z programami i materiałami poświęconymi Funduszom Europejskim, w szczególności prezentującymi możliwości korzystania ze środków europejskich na lata 2014-2020.

więcej
22-09-2014
baner środa z funduszami

Szukasz informacji o możliwościach wsparcia z Funduszy Europejskich na lata 2014–2020?

Już 1 października rusza ogólnopolski cykl bezpłatnych spotkań informacyjnych wprowadzających do tematyki funduszy na lata 2014–2020. Spotkania pn. „Środa z Funduszami” będą organizowane w całej Polsce przez Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w każdą pierwszą środę miesiąca o godzinie 12.00.

więcej
12-07-2012

Europejski konkurs fotograficzny

Do wygrania wycieczka dla dwóch osób do Brukseli i sprzęt fotograficzny warty 1000 euro. Temat zdjęć: zmiany w moim regionie. Organizatorem konkursu "Europa w moim regionie" ("Europe in my region") jest Komisja Europejska.

więcej
03-07-2012
Samorządzie, weź udział w „Notowaniach Europejskich”

Samorządzie, weź udział w „Notowaniach Europejskich”

Trwa konkurs na dobre praktyki w wykorzystywaniu funduszy unijnych. Organizatorem jest Serwis Samorządowy Polskiej Agencji Prasowej (PAP). Do 31 października 2012 r. można nadsyłać opisy inwestycji samorządowych. Zwycięzcy są wyłaniani co miesiąc.

więcej
12-09-2011

Fundusze Europejskie w telewizji, radio i prasie 12-18 sierpnia

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi programami i publikacjami prasowymi poświęconymi Funduszom Europejskim. Prezentują one najświeższe informacje o dostępnych jeszcze środkach europejskich, porady dla korzystających z dotacji oraz projekty obrazujące skalę zmian, jakie zachodzą w Polsce dzięki Funduszom Europejskim.

więcej
07-09-2011
Wystawa pokazująca „Sukcesy wdrażania Funduszy Europejskich w Polsce”

Wystawa pokazująca „Sukcesy wdrażania Funduszy Europejskich w Polsce”

Na "krynickim deptaku", przy Alei Nowotarskiego, pomiędzy Nowym a Starym Domem Zdrojowym rozłożona została mapa Polski, a na niej specjalnie przygotowane totemy, po jednym dla województwa. Zaprezentowano na nich łącznie 46 inwestycji, po 2 lub 3 z każdego regionu. Wszystkie projekty zostały zrealizowane przy udziale środków unijnych, przyznanych w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych.

więcej
22-12-2010

Rozstrzygnięcie konkursu dla dziennikarzy „Fundusze Europejskie w mediach regionalnych”

14 grudnia 2010 r. odbyło się posiedzenie Komisji konkursowej konkursu pt. „Fundusze Europejskie w mediach regionalnych”. Z uwagi na mniejszą niż pierwotnie zakładano liczbę przesłanych prac zdecydowano się oceniać nadesłane prace w ramach jednej kategorii, rezygnując z podziału na audycje telewizyjne, audycje radiowe i artykuły prasowe.

więcej
21-12-2010
Konkurs "Śladami Funduszy Europejskich po Polsce" rozstrzygnięty!

Konkurs "Śladami Funduszy Europejskich po Polsce" rozstrzygnięty!

Konkurs na najciekawszy szlak turystyczny pod nazwą ,,Śladami Funduszy Europejskich po Polsce” rozstrzygnięty! Pierwsze miejsce i nagrodę 3 000 złotych oraz zestaw turystyczny zdobyła Katarzyna Maja Kucharczak za pracę pt. "Śladami Funduszy Europejskich po Polsce, Świętokrzyskie na talerzu”. 

więcej
19-10-2010
Konkurs fotograficzny "Fundusze Europejskie dla rozwoju polskich regionów"

Konkurs fotograficzny "Fundusze Europejskie dla rozwoju polskich regionów"

Zapraszamy pasjonatów fotografii: amatorów i profesjonalistów do udziału w konkursie „Fundusze Europejskie dla rozwoju polskich regionów". Zdjęcia powinny przedstawiać projekty sfinansowane ze środków Unii Europejskiej.

Pliki należy przesyłać za pomocą strony: http://www.foto.fundusze.gov.pl  do 30 listopada 2010 r., rejestracja użytkowników trwa do 30 listopada 2010 r.

więcej
12-10-2010
Rozstrzygnięto konkurs plastyczny dla uczniów szkół gimnazjalnych pn. „Mój region w Europie”

Rozstrzygnięto konkurs plastyczny dla uczniów szkół gimnazjalnych pn. „Mój region w Europie”

12 października 2010 r. w siedzibie Departamentu Koordynacji i Wdrażania Programów Regionalnych Ministerstwa Rozwoju Regionalnego przy ul. Chałubińskiego 8 odbyło się posiedzenie Komisji Konkursowej oceniającej prace zgłoszone na konkurs plastyczny dla uczniów szkół gimnazjalnych pn. „Mój region w Europie”.

więcej
21-05-2010

Konkurs pt. "Fundusze Europejskie w mediach regionalnych"

Zapraszamy dziennikarzy do udziału w konkursie pt. "Fundusze Europejskie w mediach regionalnych" na najciekawszy artykuł, audycję radiową lub telewizyjną, dotyczącą zagadnień związanych z wdrażaniem Funduszy Europejskich.

więcej
01-04-2010

Roztrzygnięcie konkursu na najlepszą pracę magisterską z zakresu funduszy strukturalnych dla rozwoju polskich regionów

31 marca 2010 r. odbyło się drugie posiedzenie Komisji konkursu na najlepszą pracę magisterską z zakresu funduszy strukturalnych dla rozwoju polskich regionów, na którym wyłoniono laureatów konkursu, na podstawie punktów przyznanych przez poszczególnych członków Komisji.

więcej
30-03-2010
konkurs plastyczny

Konkurs plastyczny "Mój region w Europie" dla uczniów szkół gimnazjalnych

Zapraszamy młodzież gimnazjalną do udziału w konkursie plastycznym pn. "Mój region w Europie". Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy na temat funduszy pochodzących z Unii Europejskiej wśród uczniów szkół gimnazjalnych, promocja najlepszych projektów oraz  zwiększenie zainteresowania tematyką funduszy unijnych.

więcej
strona:12...2idź do:  
Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju 2008-2019

NSS Unia Europejska