Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich

Zobacz również:

 
 
 
 
RSS

Szukaj wiadomości

W Wiadomościach znajdziesz najnowsze informacje z zakresu Funduszy Europejskich - nabór wniosków, szkolenia, zmiany w dokumentach.

Od: wybierz datę

Do: wybierz datę

strona:12...2idź do:  
08-07-2015
Toruński Park Technologiczny

Park w Toruniu, jako jedyny projekt z Polski, w gronie finalistów konkursu RegioStars 2015

Projekt „Rozbudowa i rozwój działalności Toruńskiego Parku Technologicznego” został wyróżniony w prestiżowym konkursie Komisji Europejskiej – RegioStars 2015. Przedsięwzięcie znalazło się w gronie finalistów kategorii „Inteligentny rozwój: uwalnianie potencjału rozwojowego małych i średnich przedsiębiorstw dla celów gospodarki cyfrowej”.

więcej
16-03-2015
Stutuetki "Najlepsza inwestycja w człowieka"

Najlepsze inwestycje w człowieka 2014 roku

Konkurs "Dobre praktyki EFS 2014" został rozstrzygnięty. Spośród 86 zakwalifikowanych zgłoszeń, wyłoniono 6 projektów, które uzyskały tytuł „Najlepsza inwestycja w człowieka 2014”. Nagrody laureatom wręczyła minister infrastruktury i rozwoju Maria Wasiak.

więcej
19-11-2014
Wiceminister Iwona Wendel podczas spotkania

Tak się promuje innowacje!

Laureaci konkursu zorganizowanego przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju wiedzą najlepiej jak mówić o swoich innowacyjnych przedsięwzięciach. Ministerstwo już po raz drugi nagrodziło ciekawe i skuteczne formy promocji projektów badawczo-rozwojowych w Programie Innowacyjna Gospodarka.
więcej
27-10-2014
Logo Programu INTERREG IV A 2007-2013

Finał konkursu fotograficznego z okazji Dnia Europejskiej Współpracy

21 października 2014 r. w Książnicy Pomorskiej w Szczecinie odbyło się uroczyste spotkanie, podczas którego wręczono nagrody zwycięzcom konkursu fotograficznego. Zdjęcia przedstawiają efekty współpracy ponad granicami i uczestników projektów programu Polska-Meklemburgia-Pomorze Przednie-Brandenburgia 2007-2013.

więcej
22-08-2014
Logo Dni Europejskiej Współpracy

Weź udział w Dniach Europejskiej Współpracy!

Po raz kolejny na terenach przygranicznych państw członkowskich UE promowane będą efekty programów EWT. Dni Europejskiej Współpracy to kilkadziesiąt lokalnych wydarzeń, przyciągających tysiące ludzi w całej Europie, które odbędą się w tygodniu poprzedzającym 21 września, a także tydzień po nim.

więcej
29-07-2014

Żywiec: folklorystyczne święto w nowej oprawie

27 lipca 2014 r. o 15.00 w Amfiteatrze pod Grojcem zorganizowany został Festyn Rodzinny. Były konkursy, nagrody, bezpłatny poczęstunek. O godzinie 20.30 nastąpiło oficjalne otwarcie amfiteatru pod Grojcem.

więcej
30-04-2014
Logo 10 lat w UE

Kujawsko-Pomorskie świętuje 10 lat w Unii Europejskiej

1 maja 2014 r. na Placu Teatralnym 2 w Toruniu, czekać będzie wiele atrakcji, m.in. gry i zabawy dla dzieci, warsztaty plastyczne, dmuchane planetarium oraz łaziki marsjańskie. Impreza odbywać się będzie zarówno w budynku Urzędu Marszałkowskiego, jak i przed wejściem.

więcej
22-04-2014

Czeladzka Elektrownia nagrodzona Superjednostką 2014

W tym roku już po raz kolejny Stowarzyszenie Moje Miasto zorganizowało plebiscyty: Superjednostka 2013 i Betonowa Kostka 2013. Ich celem jest wskazanie najlepszych oraz najgorszych realizacji architektonicznych 2013 roku z terenu województwa śląskiego.

więcej
21-11-2013

Raper w kampanii Śląskiego

„To dla zamieszkujących południowe strony, zoboczcie kaj Śląsk został nieco odmieniony” - rymuje raper Bu w swoim najnowszym klipie.

więcej
25-09-2013
Logo programu "Polak Potrafi"

Ekologiczna technologia garbowania skór w audycji „Polak potrafi”

W kolejnym odcinku programu „Polak potrafi” emitowanego przez stację TVN Turbo na zlecenie Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, zostanie zaprezentowana nowoczesna i przyjazna środowisku technologia oprawiania skór, używanych m.in. do produkcji galanterii i tapicerki samochodowej. Projekt „Produkcja skór w technologii bezchromowej” został współfinansowany w ramach Działania 4.4 Nowe inwestycje o wysokim potencjale innowacyjnym,  Programu Innowacyjna Gospodarka.

więcej
06-09-2013
Logo Polska Potrafi

Po wakacyjnej przerwie, zapraszamy na czwarty odcinek audycji „Polak Potrafi” z Programem Innowacyjna Gospodarka

W audycji „Polak Potrafi”, zrealizowanej przez stację TVN Turbo na zlecenie Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, zaprezentujemy projekt: „Opracowanie i wdrożenie Inteligentnego Systemu Ratunkowego dla motocykli – ISR Motor”, współfinansowany w ramach działania 1.4 Wsparcie projektów celowych i  4.1 Wsparcie wdrożeń wyników prac B+R, Programu Innowacyjna Gospodarka.

więcej
20-08-2013
Plakat Europa zmienia Warszawę

Zobacz, jak Europa zmienia Warszawę

Dlaczego Wisła ma gorset? Skąd się biorą na niej wyspy? Gdzie na Wiśle można popływać kajakami? Na te i inne pytania związane z królową polskich rzek znajdą Państwo odpowiedź 21 sierpnia podczas imprezy "Europa zmienia Warszawę".

więcej
17-07-2013

Spalarnia odpadów to ekologiczna instalacja

Obecnie w kraju mamy tylko jedną spalarnię odpadów, w stolicy. W ramach Programu Infrastruktura i Środowisko powstać ma sześć kolejnych – w Białymstoku, Koninie, Poznaniu, Krakowie, Bydgoszczy oraz w Szczecinie. Część mieszkańców obawia się spalarni, choć są to jedne z najbardziej ekologicznych instalacji.

więcej
17-06-2013
Uczniowie na „Szlaku Programu Infrastruktura i Środowisko”

Uczniowie na „Szlaku Programu Infrastruktura i Środowisko”

10 czerwca rozpoczęły się wycieczki w ramach II edycji projektu edukacyjno-promocyjnego „Szlakiem Programu Infrastruktura i Środowisko” przygotowanego przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego. Uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych z całej Polski odwiedzili już m.in. Elektrownię w Jaworznie, Dolinę Rzeki Wałszy, Zakład Utylizacji Odpadów w Elblągu oraz Karkonoski i Wielkopolski Park Narodowy. 

więcej
17-05-2013
Program "Polak potrafi"

Rozpoczynamy nową serię audycji „Polak Potrafi” z Programem Innowacyjna Gospodarka!

Zapraszamy do obejrzenia pierwszego odcinka najnowszej serii programu "Polak Potrafi", zrealizowanego przez stację TVN Turbo na zlecenie Ministerstwa Rozwoju Regionalnego. W audycji zaprezentujemy projekt "Pierwszy w Europie polski autobus elektryczny firmy Solaris", współfinansowany w ramach Działania 1.4 Wsparcie projektów celowych i 4.1 Wsparcie wdrożeń wyników prac B+R, Programu Innowacyjna Gospodarka.

Premiera w niedzielę, 19 maja 2013 r., o godz. 18.30 na antenie TVN Turbo Link prowadzi do serwisu zewnętrznego

więcej
strona:12...2idź do:  


Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju 2008-2019

NSS Unia Europejska