Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich

Zobacz również:

 
 
 
 
RSS

Szukaj wiadomości

W Wiadomościach znajdziesz najnowsze informacje z zakresu Funduszy Europejskich - nabór wniosków, szkolenia, zmiany w dokumentach.

Od: wybierz datę

Do: wybierz datę

11-05-2015
logo udziału Polski w EXPO 2015

Tydzień Polski Wschodniej na EXPO 2015

Rozpoczął się Tydzień promocji Polski Wschodniej na EXPO 2015 w Mediolanie. Na zwiedzających w dniach 11-17 maja 2015 r. czekają m.in. urządzenie do badania DNA, symulatory lotnicze (samolot AN28 oraz śmigłowiec Black Hawk), interaktywna gra rowerowa, pokazy kulinarne, występy regionalnych zespołów. Jednym z punktów programu Tygodnia jest konferencja na temat potencjału gospodarczego Polski Wschodniej, którą 13 maja otworzy wiceminister infrastruktury i rozwoju Iwona Wendel.

więcej
01-12-2014

Graj i wygrywaj z Lubelskim Programem Regionalnym

Pamiętacie koło fortuny? Macie dobrą pamięć? A może lubicie budować? Spróbujcie swoich sił na przygotowanej przez nas stronie z grami i quizami, gdzie sprawdzicie swoją wiedzę o Unii Europejskiej i Funduszach Europejskich. Nie ważne, czy macie 10, 20, a może 50 lat. Dołączcie do zabawy, bądźcie najlepsi i wygrywajcie atrakcyjne nagrody. Startujemy już 4 grudnia na www.gryrpo.pl Link prowadzi do serwisu zewnętrznego

więcej


Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju 2008-2019

NSS Unia Europejska