Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich


31-12-2012

Przedsiębiorcy z Polski Wschodniej w Moskwie

Na targi Wire Russia mogą wyjechać przedsiębiorcy z sektora metalowo-maszynowego z Polski Wschodniej. Wystarczy do 14 stycznia 2013 r. wysłać zgłoszenie. Wyjazd organizuje Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych, a finansuje Program Rozwój Polski Wschodniej.

Wire Russia to targi producentów drutów i kabli oraz branży metalowo-maszynowej, odbywają się co dwa lata w Moskwie. W 2011 r. odwiedziło je ponad 10 tysięcy osób, a swoje produkty i innowacje zaprezentowało ponad dwieście firm z 31 krajów.

W tym roku mogą wziąć w nich udział producenci drutów i kabli oraz maszyn i materiałów do ich produkcji z Polski Wschodniej, a także przedsiębiorstwa zajmujące się technologiami testowania i pomiaru. Aby wystawić swoje produkty na międzynarodowych targach, wystarczy wypełnić wnioski umieszczone na stronach Why Eastern Poland Strona otwiera się w nowym oknie i przesłać je do 14 stycznia 2012 r., do godziny 12.00 na adres Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych.

Wyjazd na targi jest finansowany z Programu Rozwój Polski Wschodniej w ramach promocji gospodarczej makroregionu. Przedsiębiorcy, którzy zostaną zakwalifikowani, mają zapewnione przeloty, noclegi, materiały informacyjne, organizację spotkań, powierzchnię wystawienniczą i stoisko.

 

Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej 2008-2019

NSS Unia Europejska