Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich

11-12-2013

Informacje ogólne

 W związku z przekształceniem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego w Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, obecnie wszystkie działania związane z realizacją konkursu są prowadzone przez Ministra Infrastruktury i Rozwoju.Laureaci konkursu Eurolider 2013:

 

Urszula Stochel-Matuszak - Laureatka Kapituły Konkursu oraz Euroliderów poprzednich edycji

Piotr Masłowski - Laureat Internautów

 Pani Urszula Stochel-Matuszak

 Pan Piotr Masłowski

 

 

Eurolider 2013
11-12-2013

Znamy laureatów tegorocznej edycji organizowanego już po raz piąty konkursu. Nagrody zdobyli Urszula Stochel-Matuszak, nauczycielka ze Szprotawy, która otrzymała tytuły Eurolidera 2013 i Eurolidera Euroliderów oraz Piotr Masłowski, prezes Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS z Rybnika, zdobywca tytułu Eurolidera Internautów. W uroczystej gali udział wzięli wicepremier Elżbieta Bieńkowska oraz wiceminister Adam Zdziebło.

Zobacz więcej

Głosujemy w Internecie - nominowani w konkursie Eurolider 2013!
22-11-2013

Rusza głosowanie internetowe w ramach V edycji konkursu EUROLIDER, organizowanego z myślą o wyróżnieniu osób, które wykorzystując Fundusze Europejskie działają na rzecz lokalnego i regionalnego rozwoju oraz lokalnych społeczności.

Zobacz więcej

 

Konkurs Eurolider 2013 ogłoszony!
02-08-2013


Ruszyła V edycja konkursu EUROLIDER. Jego celem jest wyróżnienie osób, które sięgając po Fundusze Europejskie, prowadzą różnorodne przedsięwzięcia i zmieniają na lepsze otaczającą rzeczywistość. Zapraszamy do zgłaszania swoich kandydatów!

Zobacz więcej

 

 

 

Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej 2008-2019

NSS Unia Europejska