Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich


24-03-2014

10 lat w UE

 

Logo 10 lat w UE

 

Już 1 maja obchodzić będziemy 10. rocznicę przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Chcąc zachęcić Polaków do wspólnego świętowania, Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju wraz z licznymi partnerami z całej Polski (m.in. Urzędami Marszałkowskimi, instytucjami wdrażającymi fundusze unijne, beneficjentami oraz Telewizją Polską) przeprowadzi szereg działań, które podsumują ostatnie 10 lat rozwoju naszego kraju i zaprezentują skalę zmian, jakie nastąpiły w Polsce dzięki wykorzystaniu Funduszy Europejskich.  

Głównymi elementami obchodów są:

  • Dni Otwarte Funduszy Europejskich, które odbędą się w całej Polsce w dniach od 1 do 11 maja. Podczas Dni Otwartych beneficjenci otworzą swoje projekty bezpłatnie, ze zniżką lub zapewnią dodatkowe atrakcyjne aktywności, jak np. umożliwienie zwiedzenia niedostępnych na co dzień miejsc, typu hale produkcyjne, kulisy teatru, budowana stacja metra itp.;
  • akcja promocyjna na antenach Telewizji Polskiej oraz w mediach partnerskich, w ramach której zostanie wyemitowanych m.in. kilkanaście rodzajów audycji; przeprowadzone będą konkursy dla widzów;
  • wydarzenia plenerowe, które zostaną zorganizowane 1 maja we wszystkich województwach.

We wszystkich atrakcjach organizowanych przez beneficjentów w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich można wziąć udział.

Zachęcamy do korzystania z licznych atrakcji przygotowanych w ramach Dni Otwartych, udziału w imprezach, konkursach oraz oglądania programów telewizyjnych!

 

 

 

Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej 2008-2019

NSS Unia Europejska