Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich


30-01-2014

Pytania i odpowiedzi

Witamy w dziale Pytania i odpowiedzi

Dział, w którym się znajdujesz, ma pomóc Ci w uzyskaniu szybkiej odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. W przypadku, gdy nie znajdziesz tu odpowiedzi na interesujący Cię temat, proponujemy dwa rozwiązania.

Pierwsze, to kontakt z konsultantami jednego z kilkudziesięciu punktów informacyjnych działających w całej Polsce. Dane teleadresowe punktów informacyjnych w Polsce 

Drugie rozwiązanie – zwłaszcza w przypadku, gdy chcesz skorzystać z Funduszy Europejskich, to wypełnienie formularza umieszczonego w prawej dolnej części strony. Pytanie zostanie przekazane do naszych konsultantów.

UWAGA: Aby udzielić wyczerpujących odpowiedzi na pytania, niezbędne są nam konkretne informacje z Twojej strony. Bardzo prosimy o zadawanie pytań zgodnie z zamieszczoną obok instrukcją. Wpłynie to na skrócenie czasu oczekiwania na odpowiedź i jej szczegółowość.
Wybierz ścieżkę:

 

Starasz się o dofinansowanie

 

Realizujesz projekt

 

 

Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej 2008-2019

NSS Unia Europejska