Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich

Najbliższe szkolenia


Nie znaleziono żadnych dokumentów.
Przejdź na inną zakładkę albo wybierz inne kryterium wyszukiwania.
RSS

Wyszukaj szkolenie lub konferencję

Szukasz szkoleń dla siebie? Potrzebujesz informacji o aktualnych konferencjach? Ta strona zawiera informacje, których potrzebujesz.

Od: wybierz datę

Do: wybierz datę

strona:12345...141idź do:  
13-05-2015
herb województwa wielkopolskiego

Inicjatywa JEREMIE szansą na rozwój firmy – szkolenie w Koninie

 

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koninie zaprasza na bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców oraz osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej.

więcej
03-03-2015

„Co jeszcze zostało? - środki unijne na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej” - spotkanie informacyjne w Ełku

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Ełku zaprasza wszystkich zainteresowanych, w szczególności osoby bezrobotne planujące założyć własną firmę oraz przedsiębiorców na bezpłatne spotkanie informacyjne pt. „Co jeszcze zostało? - środki unijne na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej”.

więcej
Temat szkolenia: Informacja i promocja
Kategoria: Szkolenia/Konferencje, województwo warmińsko-mazurskie
Dotyczy: Fundusze Europejskie na lata 2007-2013
11-02-2015

Spotkanie informacyjne dotyczące rozliczania projektów realizowanych ze środków Małopolskiego Programu Regionalnego

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Krakowie już po raz ostatni zaprasza na spotkanie, podczas którego zaprezentowane zostaną zasady dotyczące poprawnego rozliczania projektów realizowanych przy wsparciu Małopolskiego Programu Regionalnego Programu na lata 2007-2013.

więcej
09-02-2015
herb województwa wielkopolskiego

Inicjatywa JEREMIE w Wielkopolsce – spotkanie informacyjne

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kaliszu zaprasza 9 lutego 2015 r. na bezpłatne spotkanie informacyjne, które adresowane jest do mikro, małych, średnich przedsiębiorców jak również do osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej.

więcej
09-02-2015

Spotkanie informacyjne dotyczące Funduszy Europejskich przeznaczonych na oddziały przedszkolne

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Toruniu serdecznie zaprasza 9 lutego 2015 r. na spotkanie informacyjne dotyczące Funduszy Europejskich przeznaczonych na oddziały przedszkolne, skierowane szczególnie dla przedstawicieli organów prowadzących oddziały przedszkolne w województwie kujawsko-pomorskim.

więcej
Temat szkolenia: Informacja i promocja
Kategoria: Wiadomości, Szkolenia/Konferencje
Dotyczy: Fundusze Europejskie na lata 2014-2020, Kapitał Ludzki
05-02-2015
logo województwa lubuskiego

Spotkanie informacyjne "ABC Przedsiębiorczości" w Gorzowie Wielkopolskim

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wielkopolskim we współpracy z Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. zapraszają w czwartek, 5 lutego 2015 r., na spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych rozpoczęciem działalności gospodarczej i skorzystaniem z mikropożyczki w ramach projektu „Dodaj pieniądze do pomysłu”.

więcej
Temat szkolenia: Informacja i promocja
Kategoria: Wiadomości, Szkolenia/Konferencje
Dotyczy: Fundusze Europejskie na lata 2007-2013, Kapitał Ludzki
30-01-2015
logotyp województwa łódzkiego

Mobilny Punkt Informacyjny w Chąśnie

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łowiczu zaprasza na bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego w zakresie możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej.

więcej
29-01-2015

Bezpłatne konsultacje dla mieszkańców powiatu nowosądeckiego i limanowskiego

Zapraszamy mieszkańców gmin: Laskowa, Łabowa, Łososina Dolna i Nawojowa na indywidualne konsultacje, dotyczące możliwości pozyskania Funduszy Europejskich. Konsultacje skierowane są do wszystkich mieszkańców, w tym osób fizycznych i przedsiębiorców, zainteresowanych pozyskaniem środków bezzwrotnych oraz wsparcia zwrotnego w formie preferencyjnych pożyczek.

więcej
29-01-2015

Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorczych w Legnicy

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Legnicy zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne dla przedsiębiorczych, które odbędzie się 29 stycznia 2015 r. Spotkanie adresowane jest do osób zainteresowanych pozyskiwaniem środków z Unii Europejskiej, a w szczególności planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej lub rozwój prowadzonej firmy.

więcej
28-01-2015

Główny Punkt Informacyjny w Bydgoszczy zaprasza na Mobilne Punkty Informacyjne

Konsultanci Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Bydgoszczy serdecznie zapraszają na Mobilne Punkty Informacyjne (MPI).

więcej
28-01-2015

"Rozliczanie wniosków o płatność w zakresie Funduszy Europejskich" w Suwałkach

Lokalny  Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Suwałkach  zaprasza 28 stycznia 2015 r. na spotkanie informacyjne pt. "Rozliczanie wniosków o płatność w zakresie Funduszy Europejskich" w Suwałkach.

więcej
Temat szkolenia: Informacja i promocja, Rozliczanie projektów
Kategoria: Wiadomości, Szkolenia/Konferencje
Dotyczy: Fundusze Europejskie na lata 2007-2013, Kapitał Ludzki
28-01-2015

Bezpłatne konsultacje dla mieszkańców Biecza

Zapraszamy mieszkańców Miasta i Gminy Biecz na indywidualne konsultacje, dotyczące możliwości pozyskania Funduszy Europejskich. Konsultacje skierowane są do wszystkich mieszkańców, w tym osób fizycznych i przedsiębiorców, zainteresowanych pozyskaniem środków bezzwrotnych oraz wsparcia zwrotnego w formie preferencyjnych pożyczek.

więcej
28-01-2015
Logotyp województwa łódzkiego

Spotkanie informacyjne: „Z unijnego na nasze, czyli o co chodzi w Funduszach Europejskich?”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łowiczu zaprasza do wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym pn.: „Z unijnego na nasze, czyli o co chodzi w Funduszach Europejskich?”

więcej
28-01-2015
Logo województwa lubuskiego

Mobilne Punkty Informacyjne w powiecie strzelecko-drezdeneckim – styczeń 2015 r.

Specjaliści Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Gorzowie Wielkopolskim serdecznie zapraszają w styczniu mieszkańców powiatu strzelecko-drezdeneckiego, na bezpłatne konsultacje dotyczące możliwości uzyskania wsparcia zwrotnego i bezzwrotnego, w ramach środków Unii Europejskiej.

więcej
27-01-2015

Spotkanie informacyjne w Gdyni

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku we współpracy z Gdyńskim Centrum Wspierania Przedsiębiorczości zapraszają na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom
związanym z Funduszami Europejskimi w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020 ze szczególnym uwzględnieniem instrumentów zwrotnych oraz form wsparcia publicznego dla początkujących przedsiębiorców.

więcej
strona:12345...141idź do:  


Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej 2008-2019

NSS Unia Europejska