Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich


26-11-2012

Każdy korzysta

 

„Fundusze Europejskie – Każdy korzysta, nie każdy widzi” to hasło kampanii promocyjnej, która 22 października 2012 r. wystartowała w telewizji i radiu. Kilka dni wcześniej rozpoczęły się działania popularyzujące informacje o funduszach w mediach społecznościowych.

Kampania jest odpowiedzią na wyniki prowadzonych regularnie przez MRR badań wiedzy Polaków o unijnej pomocy w Polsce.  Okazuje się, że o ile Polacy coraz więcej wiedzą o Funduszach Europejskich, to wciąż odczuwają niedosyt informacji, zwłaszcza dotyczących zmian, które dzięki środkom unijnym zaszły w ich najbliższym otoczeniu i w ich codziennym życiu. Jest ona jednym z wielu działań informacyjnych i promocyjnych ministerstwa, do których państwa członkowskie UE zostały zobowiązane zapisami prawa wspólnotowego.

W ramach kampanii przygotowaliśmy pięć spotów telewizyjnych, pięć spotów radiowych oraz niespodziankę - specjalny spot do Internetu. Uruchomiliśmy nowe profile w mediach społecznościowych, przeprowadzimy ciekawe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami i będziemy prowadzili wiele innych działań.

Spoty radiowe i telewizyjne będą emitowane w większości polskich stacji radiowych i telewizyjnych, natomiast w mediach społecznościowych możecie nas znaleźć na:

Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej 2008-2019

NSS Unia Europejska